Filtruj według

Kategorie

Kategorie

Dostępność

Dostępność

Marka

Marka

Waga

Waga

  • 0,2 kg - 1 kg

Cena

Cena

  • 5,00 zł - 130,00 zł

Kategorie

Kategorie

Aktywne filtry

"Chrzciny Witkacego" M. Pinkwart

"Chrzciny Witkacego" Maciej Pinkwart

Wydawnictwo WAGANT, 2013 r.

Format: 125×176mm

"Chrzciny Witkacego"  Macieja Pinkwarta to sztuka przedstawiająca zakopiańskie dzieje Witkiewiczów, skupiająca się na czasie waznego wydarzenia w tej rodzinie, a mianowicie chrzcin małego Stasia późniejszego Witkacego.

Cena podstawowa 20,00 zł -15,00 zł Cena 5,00 zł

"Zakopane i okolice" PRZEWODNIK....

"Zakopane i okolice" M. Pinkwart, R. Piżanowska

Do czytelników trafia nowe wydanie przewodnika "Zakopane i okolice". Ponieważ była to jedna z najpopularniejszych i najbardziej poszukiwanych książek na trudnym rynku turystycznym, zachowano dawny układ treści, znacznie ją poszerzając oraz – co oczywiste – aktualizując.

Cena podstawowa 30,00 zł -25,00 zł Cena 5,00 zł

"Kocham Cię strasznie" Maciej Pinkwart

Kocham cię strasznie M. Pinkwarta to dramat przedstawiający związki Witkacego z dwunastoma kobietami z jego życia. Książka próbuje odpowiedzieć na pytanie, co sprawiało, że kobiety poświęcały Witkacemu często niemal całe swoje życie... Autor przede wszystkim próbuje się jednak dogłębnie przyjrzeć tym kobietom, czego do tej pory nikt nie próbował zrobić.

Cena podstawowa 20,00 zł -14,00 zł Cena 6,00 zł
Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć