"Siódmy krąg" M. Pinkwart
  • "Siódmy krąg" M. Pinkwart

"Siódmy krąg" Maciej Pinkwart BRAK PRODUKTU

15,00 zł
Brutto

Opowiadanie. 

14 x 20,5 cm, 222 strony 

Okładka czarno-biała, kartonowa, miękka, Oficyna Wydawnicza "Interfart", Łódź 2003. 

Ilość
Obecnie brak na stanie

  • Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Polityka bezpieczeństwa (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady dostawy (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)
  • Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”) Zasady zwrotu (edytuj za pomocą modułu „Bezpieczeństwo klienta”)

Naturalnie, całość jest całkowitą fikcją: bohater, na skutek kłopotów domowych zostaje zmuszony do spędzenia zimy w letnim domku na wsi i jest świadkiem, jak na jednym z pól pojawiają się tajemnicze znaki, przypominające słynne kręgi zbożowe, a w okolicy zaczynają się pojawiać różni Obcy. Wokół bohatera, porzuconego przez przyjaciółkę i przez żonę, pojawiają się liczne piękne kobiety, dziwnym wypadkiem wszystkie mające imiona na literę "A".

Opowiadania

Specyficzne kody

Korzystając z naszej strony wyrażasz zgodę na wykorzystywanie przez nas plików cookies. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do plików cookies w Twojej przeglądarce. Akceptuj Więcej informacji Odrzuć